Munkaügyi munkatárs pozícióba munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Munkaügyi munkatárs pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • a munkaviszonyhoz kapcsolódó ügyekben koordinátori feladatokat lát el: munkaviszony létesítés, megszüntetés dokumentumait, munkaviszony módosításhoz kapcsolódó nyomtatványokat, átirányításokat, áthelyezéseket
  • nyomon követi, elkészíti, ellenőrzi.
  • a munkavállalói adatok naprakész karbantartását végzi az informatikai rendszerben.
  • a belépők személyi anyagát kezeli, ellenőrzi a munkaviszony létesítéshez kapcsolódó dokumentumok beérkezését.
  • támogatja a vezetőket munkaügyi és munkajogi kérdésekben.
  • kimutatásokat, riportokat, statisztikákat, elemzéseket készít a létszámadatokról, szabadságokról, táppénzes időszakokról.
  • aktívan közreműködik az egyéb kimutatások, létszámtervezés kidolgozásában.
  • a munkaügyi csapat munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatokat ellátja.
  • intézi a fizetés nélküli kérelmek, adókedvezmények ügyeit.

Elvárások

  • középfokú munkaügyi végzettség
  • aktív munkajogi ismeret, gyakorlat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • rendszerlátás, elemző képesség
  • stressz tűrő képesség
  • magabiztos kommunikációs képesség
  • empatikus hozzáállás, segítőkészség
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat.
  • munkaügyi területen szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos céges hátteret
  • erős szervezeti alapokat
  • hosszú távú perspektívát
  • rugalmas hozzáállást

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

Munkaügyi munkatárs pozícióba

munkatársat keresnek teljes munkaidőben.

Megváltozott munkaképességű személyek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest