Munkavédelmi főmunkatárs (Visonta)

Munkavédelmi főmunkatárs

Feladatok

  • Felelős a munkavédelmi szaktevékenységek ellátásáért a vonatkozó jogszabályi követelményeknek megfelelően
  • Szabályzatok, utasítások elkészítése, aktualizálása, naprakészen tartása, nyilvántartása
  • Munkavédelmi oktatások megtartása, oktatási anyagok elkészítése, aktualizálása
  • Munkahelyi kockázatértékelések elkészítése, szükség szerinti felülvizsgálata, aktualizálása
  • Munkabalesetek, események kivizsgálása, kiváltó okok beazonosítása, javító intézkedések meghatározása
  • Kapcsolattartás és együttműködés az illetékes hatóságokkal, adatszolgáltatás a hatóságok részére
  • Részvétel és aktív közreműködés a helyszíni hatósági ellenőrzéseken, bejárásokon
  • Folyamatosan kapcsolatot tart és támogatja a szervezeti egységeket szakmai kérdésekben és biztosítja, hogy a szakterületére vonatkozó jogszabályi előírások betartásra kerüljenek
  • Külső cégek, kivitelezők ellenőrzése, munkavédelmi szabályok betartatása
  • Havi szintű riportok készítése

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú munkavédelmi végzettség (munkavédelmi szakmérnök/szakember)
  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Munkvédelem területén szerzett 3-5 év releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Előnyök

  • Tűzvédelmi végzettség és tapasztalat
  • Villamosenergia-iparban szerzett tapasztalat
  • Emelőgép ügyintéző végzettség és tapasztalat
  • Bányászati tevékenységhez kapcsolódó felsőfokú mérnöki végzettség (bányamérnök, olaj- és gázmérnök, hidrogeológus, földtudományi mérnök, előkészítés-technikai mérnök)

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta