Munkavédelmi koordinátor (Budapest)

Multinacionális partnerünk - amely egy jelentős vasúti beruházás egyik meghatározó szereplője - új és bővülő csapatába keresünk kínai-magyar nyelvű munkavédelmi koordinátor kollégát. Ennek a lehetőségnek köszönhetően megismerheted közelebbről a vasútépítés világát.

Ha szeretnél egy olyan pozícióban dolgozni, ahol szakértelmeddel és figyelmességeddel közvetlenül hozzájárulhatsz a munkavállalók biztonságához, akkor itt a helyed nálunk!

Munkavédelmi koordinátor

Feladatok

  • egyéni védőeszközök rendelése, gyártókkal való kapcsolattartás;
  • munkavédelmi oktatások szervezése, munkavédelmi tevékenységek szervezése, irányítása;
  • terepen történő munkavédelmi szemlék, a kötelező biztonságtechnikai vizsgálatok megszervezése, az észlelt hibák esetén a szükséges intézkedés meghatározása;
  • munkaterületek ellenőrzése;
  • kötelező nyilvántartások vezetése, eszközök rendelésének koordinációja;
  • egyéni védőeszközök leltározása, kiadása;
  • a munkavédelmi szabályzat elkészítésében való aktív részvétel;
  • kínai- magyar nyelvű tolmácsolás, kommunikáció segítése a kínai és magyar kollégák között terepen és irodában egyaránt;
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás, szerződéskötés és fizetési folyamatok koordinációja;
  • munkabiztonsággal összefüggő hatósági ellenőrzés tartalmának megismerése.

Követelmények

  • Kínai - magyar felsőfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Részvétel egy kiemelkedő, nagy volumenű projektben,
  • Versenyképes bérezés és bónuszok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest