Munkavédelmi mérnök (Pécs)

Munkavédelmi mérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat Munkavédelmi mérnök munkakörbe.

Feladatok

  • Jogszabály és a vállalat által előírt munkavédelmi feladatok ellátása
  • Munkavédelmi oktatások tervezése, megtartása
  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések, felülvizsgálatok végzése
  • A munkavédelemmel kapcsolatos jogszabályi előírások követése
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, partnerekkel, szükséges engedélyek beszerzése
  • Kockázatértékelések készítése, koordinálása
  • Munkabalesetek kivizsgálása, jelentése
  • Részvétel gépek, berendezések átvételében, üzembe helyezésében
  • Belső szabályozások készítése, aktualizálása

Elvárások
  • Felsőfokú munkavédelmi képesítés
  • Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Amit kínálunk
  • Multinacionális környezet
  • Kihívást jelentő, változatos mérnöki feladatok
  • Magas fokú önálló munkavégzés
  • Akár azonnali kezdés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs