Műszaki asszisztens, irodavezető (Budapest)

Műszaki előkészítő - műszaki asszisztens

Budapesti és százhalombattai telephellyel rendelkező közel 30 éves cég, emelőgépek javításával, tervezésével és szakértői feladatokkal foglalkozik.

Műszaki asszisztens, műszaki előkészítő

Munkakör leírása:

Partnerekkel kapcsolattartás, külső felmérések készítése, ajánlatok összeállítása, gépdokumentációk összeállítása.

Egyedi gépek-eszközök koncepciótervezése.

Elvárások:

Műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, közlekedésmérnök), önállóság, Office ismerete, megbízhatóság, precizitás.

Határozott előnyt jelent:

Gépész/villamos ismeretek, tapasztalat tervező-gyártó cégnél, CAD illetve végeselemes programok ismerete.

A munkaadóról:

Versenyképes bér, nyugodt-családias munkahelyi légkör, saját iroda, zöldövezet, jó közlekedési kapcsolatok, kiszámíthatóság és támogatás a többiek/vezetőség részéről. Hosszú távú bizalmi munkakör!

Jelentkezéshez:

A jelentkezéshez kérjük csatolja önéletrajzát.

Bízunk benne, hogy hamarosan látjuk egy személyes találkozó alkalmával.

Munkabér

  • nettó  280 000 - 380 000  Ft  / hó
Budapest