MŰSZAKI DISZPÉCSER (Budapest)

A több mint 1400 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

BOK Sportcsarnok (1146 Budapest, Dózsa György út 1.)

MŰSZAKI DISZPÉCSER

munkatársat keres

Feladatok

  • BOK Sportcsarnok napi üzemeltetési feladatainak ellátása (épületfelügyeleti rendszer kezelése, mérőóra állások rögzítése, kisebb műszaki hibák elhárítása.
  • Rendezvények kiszolgálása, üzemeltetési naplók kitöltése. A munkavégzés 24/72 órás munkarendben történik.

Elvárások

  • Villanyszerelői, vagy Gépész végzettség szükséges, valamint alapszintű számítógépes ismeretek.
  • Jó probléma megoldó képesség.
  • A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelésében való jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Biztos jövedelmet.
  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben.

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a bérigényed és a megpályázni kívánt munkavégzési hely megjelölésével.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Budapest