Műszaki előkészítő (Debrecen)

Munkatársat keresünk

Műszaki előkészítő

pozícióba.

Cég információ

Cégünk több mint 30 éve a magyar építőipar jól ismert és elismert szereplője. A cég egyedi acélszerkezetek gyártására jött létre, mely a piaci viszonyoknak való jobb megfelelés érdekében bővült építőipari kivitelezéssel. Építőipar keretében főként csarnok épületek, valamint a hozzá tartozó kiszolgáló létesítmények, utak, közművek generál kivitelezésével foglalkozik cégünk. A vállalat központja Debrecenben található, míg alirodánk Budapesten is működik.

Jelenleg budapesti és debreceni csapatunkba keresünk műszaki előkészítő kollégát.

Feladatok:

· tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján mennyiségek és arányok számítása, árajánlat készítése

· gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás

· anyagigények kigyűjtése

· alvállalkozói árajánlatok begyűjtése, ártükör készítése

· megvalósulási dokumentációk elkészítése

· ütemtervek elkészítésének és folyamatos aktualizálásának támogatás

· műszaki rajzok értelmezése

· műszaki rajzok készítése

Elvárások:

· szakirányú végzettség (de minimum technikusi szakirányú végzettség)

· legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat

· irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD, TERC szoftverek)

· B kategóriás jogosítvány

· csapatmunka és együttműködőkészség

· önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

· szakirányú felsőfokú végzettség

· angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

· versenyképes jövedelem és annak teljesítmény függvényében történő felülbírálása

· munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása (telefon, laptop)

· hosszú távú munkalehetőség

· támogató, családias légkör, munkakörnyezet

· megbízható és biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye:

· Budapest

· Debrecen

Kapcsolattartó:

Keresztes Tamás

Tel: +36 30 965 9252

Debrecen