Műszaki értékesítő Menedzser (Budapest)

Partnerünk által gyártott emelő és rakodástechnikai, valamint egyedi berendezések javítási, karbantartási és részben értékesítési munkáinak menedzselésére egy after sales support egnineeri kollégát keresnek.

Műszaki értékesítő Menedzser

Feladatok

- projektvezetői kapacitások tervezése
- projektvezetők részére feladatok delegálása
- értékesítési folyamatok fejlesztése
- projektvezetési folyamatok fejlesztése
- projektvezetők oktatása, képzése
- projektvezetők munkájának elemzése, értékelése

A másik fontos feladatod pedig az értékesítés fejlesztése lesz:
- új lehetséges vevők felkutatása
- új lehetséges, profilba illő forgalmazható termékkörök felkutatása, bevezetése

Követelmények

- felsőfokú műszaki végzettség
- proaktív, kreatív hozzállás
- projekt értékesítési tapasztalat
- projekt vezetői tapasztalat
- aktív angol és/vagy német/francia nyelvtudás

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
- Jó munkahelyi hangulat
- Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
- Versenyképes juttatási csomag
- Vállalati gépjármű

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest