Key Account Manager (Budapest)

Partnerünk egy széles körben ismert multinacionális vállalat, aki az egyik legszélesebb portfólióval rendelkezik az FMCG iparágon belül. A csapatukhoz csatlakozva új Key Account Manager kollégájuknak remek lehetősége nyílik tanulni, fejlődni és értéket teremteni!

Key Account Manager

Feladatok

  • Kulcsvevők maximális elégedettségének biztosítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, hálózatokkal
  • Hálózatok napi szintű kommunikációjáért, probléma megoldásért felelés
  •  Új piaci lehetőségek keresése, feltárása és kiaknázása
  • Közreműködés az irányított akciók megszervezésében és a végrehajtás ellenőrzésében
  • Segítségnyújtás a logisztikai folyamatokban
  • Partnerei üzleti stratégiájának, terveinek felmérése, a partner működésének naprakész ismerete
  • Elemzések és üzleti terv készítése partnerenként lebontva
  • Szerződések megkötése és betartatása a vállalati célokkal egyezően
  • JVC folyamat ismerete, eszköztár használata. Call planning, call reporting, és contact matrix működtetése
  • Fedezeti tervek kialakítása a hozzá tartozó kiemelt partnerekre vonatkozóan
  • Az SAP rendszer karbantartásának felügyelete, értékesítési elemzések, előrejelzések készítése, akciótervek meghatározása és végrehajtása
  • Költségek ellenőrzése és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a hozzá tartozó partnerek regionális és lokális vezetőivel, képviselőivel, értékesítési vezetőivel, helyi megállapodások kötése
  • Piaclátogatás a területi vezetőkkel, képviselőkkel, valamint a végrehajtás ellenőrzése
  • A vezető segítése önálló elemzésekkel, új ötletekkel és javaslatokkal, ezután pedig a projekt megvalósítása

Követelmények

  • Min. 1-3 év szektoron belüli értékesítési vagy üzletfejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • erős kommunikációs készség és proaktív hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Céges autó
  • Élet, baleset és egészségbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest