Területi értékesítési vezető (Budapest/Pest megye) (Budapest)

Partnerünk az otthoni és vállalati vízadagolók és okos vízmegoldások piacvezető szakértője, csapatukba keressük területi értékesítési vezetőjüket Budapest és Pest megye régióra. Ha Te magad is törekszel (irodai és otthoni) vízkészleteink okos és fenntartható felhasználására és ezt a szemléletet szívesen közvetíted Partnereid felé, a víziót pedig Csapatod felé; és mindezt üzleti szemmel is tudod nézni, akkor mindenképpen olvass tovább, mert Téged keresünk!

Területi értékesítési vezető (Budapest/Pest megye)

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év értékesítési vezetői tapasztalata és (ideálisan) szolgáltatás értékesítésben szerzett
  • min. 5 év key account manager / kiemelt értékesítői és üzletfejlesztési háttére van
  • Eredmény- és megoldás orientált, kitartó, reziliens szakember, erős kapcsolatteremtő készséggel
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készséggel rendelkezik magyar és angol nyelven egyaránt
  • Tapasztalt és vezetőtársai között is elismert manager; példamutató people manager, sikeres csapatok vezetője

Amit kínálunk

Főbb feladatok a pozícióban:

  • Éves értékesítési tervek késztítése, megvalósítása, nyomonkövetése, beleértve a teljesítménymutatókat és bevételi célokat is
  • Piacelemzés, értékesítési riportok készítése és elemzése, marketing csapattal szorosan együttműködve
  • Rendszeres értékesítési meetingek tartása, vezetői értekezleteken való proaktív részvétel
  • Vállalati növekedési tervek fejlesztése és implemetálása
  • 6-10 fős üzletfejlesztő és -kötő csapat vezetése, mentorálása, fejlesztése és támogatása a céges és egyéni célok elérése érdekében is
  • Ügyfelek látogatása az értékesítőkkel együtt, ha az üzlet azt kívánja meg
  • Brand építése és képviselete, termék- és szolgáltatás fejlesztésben való aktív részvétel a társosztályokkal közösen

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest