Műszaki támogató mérnök (Nyugat-Magyarország) (Komárom-Esztergom vármegye)

Magyarországi csapatunkba keresünk Műszaki támogató mérnök kollégát, oroszlányi munkavégzésre!

Az Exact Systems a világ 13 országában nyújt személyre szabott, komplex szolgáltatásokat partnerei részére, úgy, mint minőség-ellenőrzés, utómunka és mérnöki szolgáltatások. Magyarországi csapatunkba keresünk Műszaki támogató mérnök kollégát, oroszlányi munkavégzésre!

Az Exact Systems a világ 13 országában nyújt személyre szabott, komplex szolgáltatásokat partnerei részére, úgy, mint minőség-ellenőrzés, utómunka és mérnöki szolgáltatások.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás partnerekkel és beszállítókkal
  • Válogatási folyamat egyeztetése a megrendelővel
  • Vevői auditokra való felkészülés, auditokon való részvétel
  • Reklamáció esetén a teljes kivizsgálási folyamat, riportálás és intézkedések bevezetése
  • Munkavállalók oktatásával kapcsolatos feladatok
  • Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás
  • Minőségügyi tervezés és ellenőrzés, folyamatos fejlesztés, dokumentációkezelésAdatgyűjtés, jelentések készítése és riportálása: FOR, PPM, folyamat-, ill. dolgozói hibák (PPAP, APQP, PDCA, 8D, SPC, FMEA alkalmazása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségügyi technikák, folyamatok és módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása (PPAP, 8D, FMEA, CP, SPC, APQP)
  • Gyártó cégnél, üzemi környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Gyakorlatias, műszaki beállítottság
  • Haladó Excel-használat: vállalatirányítási és egyéb forrásokból kinyert adatok önálló feldolgozása, elemzése, összefoglaló riportok készítése
  • Problémamegoldó készség
  • Rendszerszemlélet, önálló döntéshozatali készség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Műszaki és/vagy felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Támogató fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezési csomag (bónusz rendszer)
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetősé
  • Notebook, mobiltelefon

Munkavégzés helye: Oroszlány