Műszaki ügyintéző (Szentes)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a FELGYŐ-KEV Kft. csapatához.

Műszaki ügyintéző

Feladataid lesznek:

  • Baromfinevelő telepeket érintő műszaki tevékenységhez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztráció teljes körű kezelése az SAP vállalatirányítási rendszeren keresztül;
  • Vállalkozói szerződések teljes körű előkészítése, aláíratása, számlázás lebonyolítása, dokumentációs anyagok összekészítése;
  • Mérnökök számára riportok, kimutatások készítése;
  • Elszámoláshoz szükséges adatok (költségek) kezelése és összesítése;
  • Projekt ütemtervének és költségvetésének nyomonkövetése;
  • Megvalósulási dokumentáció, illetve teljesítési igazolások előkészítése határidők figyelembevételével;
  • Folyamatos kapcsolattartás a mérnökökkel, kivitelezőkkel, partnerekkel, telepi adminisztrátorokkal, telepvezetőkkel;
  • Beszerzői feladatok teljes körű ellátása.

Téged keresünk, ha

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Haladó szinten kezeled a MS Office programokat (Word, Excel);
  • Önállóság, problémamegoldó képesség jellemez.

Előnyt jelent, ha

  • Ismered az SAP vállalatirányítási rendszert;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatod van;
  • Műszaki beállítottság jellemez;
  • Társalgási szinten beszélsz angolul;
  • Szentesi vagy környékbeli lakóhellyel rendelkezel.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívásokat és értékteremtő feladatok,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Versenyképes jövedelmet és juttatások,
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.

Munkavégzés helye

Szentes

A FELGYŐ-KEV Kft. a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint munkatársaink szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
A FELGYŐ-KEV Kft. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Szentes