Műszaki Projekt Koordinátor (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát:

Műszaki Projekt Koordinátor

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Műszaki projektek koordinálása;
  • Vevőkkel való kapcsolattartás;
  • Szerszámok /követő szerszámok élettartamának, állapotának követése, menedzsmentje;
  • Új projektek, alkatrészek technologizálásának menedzsmentje;
  • Vevőtörzs karbantartása;
  • Bemintázásokban való közreműködés;
  • Technológiai csapattal való szoros együttműködés;
  • Riportolás az értékesítési vezető részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Támogató munkaközeg;
  • Fenntartható work-life balance.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr