Műszaki vevőkoordinátor (Budapest)

Műszaki vevőkoordinátor

Az Ön új cége

Műszaki vevő koordinátort keresünk ingatlanipari szolgáltatásokat nyújtó, multinacionális partnerünkhöz Budapestre. A cég preferáltan alvállalkozói státuszba, szerződéses jelleggel keresi az új munkatársat.

Az Ön új pozíciója

A műszaki vevőkoordinátor a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Luxus apartmanok fit-out kialakításának koordinálása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • Költségvetés elkészítése és betartása
  • Az üzletágspecifikus tervek, belsőépítészeti és burkolat tervek ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
Mire van szüksége a sikerhez?
  • Építész vagy belsőépítész végzettség
  • Lakás tervrajzok és műszaki tartalmak összeállításának koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Potenciális lakás vásárlókkal szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készségek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes fizetés
  • proaktív csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest