Műszakos Termelésirányító (Csongrád)

A hirdetés már lejárt!

Műszakos Termelésirányító

Leírás

Csongrádi, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Műszakos Termelésirányító pozícióba.

Feladatok

  • Műszakszintű termelési tervek megvalósítása a legjobb hatékonysággal és a legalacsonyabb költséggel a csapat vezetése által
  • Termelési KPI-ok teljesítése
  • A gördülékenyen gyártás érdekében a felmerülő termelési problémák koordinálása és kezelése a társosztályokkal együttműködve
  • Meghatározott meeting és audit struktúrák alkalmazása
  • Hatékony döntéselőkészítés, felelős és önálló döntéshozatal, szükség esetén eszkaláció
  • Javaslattétel további fejlesztési lehetőségekre a műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata alapján
  • A gyárban alkalmazott szabályok, sztenderdek és eljárások betartatása
  • A munkatársak számára motiváló célkitűzések meghatározása és támogatása azok elérésében
  • A munkatársak elkötelezettségének fenntartása és további növelése, agilis és magas szakmai színvonalú csapat, támogató morál és erős csapatkohézió kialakítása
  • Az üzleti célok elérése érdekében kommunikációs kapocs a termelési csapat, a társosztályok és a felsővezetés között
  • Egy dedikált termelési szakmai területért vagy gépcsoportért felelős vezetőként folyamatos fejlesztési javaslatok kidolgozása és megvalósítása más társosztályokkal együttműködve (pl. LEAN/Kaizen aktivitások, új termelő egységek beüzemelése)

Elvárások
  • Meglévő felsőfokú végzettség
  • Termelési területen középvezetőként szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Angol kommunikációképes szint írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és konfliktusmegoldó készség
  • Ambiciózus, energikus, motivált, eredmény orientált személyiség
  • Terhelhetőség, önállóság, magas szintű felelősségvállalás
  • Képes motiválni csapatát

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás
  • Támogató közeg
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Csongrád, Bokros

Csongrád