Műszakvezető (Dunavarsány)

Cégünk egy több évtizede működő, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, mely mára már több, mint 100 embert foglalkoztat. Célunk a legkülönfélébb, kiváló minőségű mézek eljuttatása világszerte a legtöbb család asztalára.

Dunavarsányi üzemünkbe most új kollégánkat keressük. Jelentkezz hozzánk, ha a leírásban magadra ismertél!

Műszakvezető

Feladatok:

  • A termelési terv és a rendelések nyomon követése
  • A munkatársak koordinálása
  • A gyártás nyomon követése, könyvelés a vállalatirányítási rendszerben
  • Az üzemi higiéniai követelmények betartása és betartatása
  • Folyamatos, pontos kommunikáció a vállalat más területeivel (pl. logisztika, munkaügy, raktár)

Te lehetsz a mi emberünk, ha:

  • Határozott és kommunikatív személyiség vagy, és jól bánsz az emberekkel
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, de önállóan is boldogulsz
  • Jó a problémamegoldó készséged
  • Megbízható, precíz ember vagy
  • Tudsz vállalni több műszakot, amik a következőképpen alakulnak:
  • 5:40-14:00 egész évben
  • 9:20-17:40 (vagy a jövőben előfordulhat: 14:00-22:20) szezonálisan
  • Esetenként tudsz vállalni hétvégi munkavégzést (kizárólag szombat 5:40-14:00)
  • Felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet

Amit cserébe tudunk neked nyújtani:

  • Kiszámítható, biztos jövedelmed lesz hosszú távon
  • Havi cafeteriát kapsz, ami nettó 20.000 ft, a béreden felül (próbaidő letelte után)
  • Munkába járási támogatást kapsz, ha messzebbről érkezel (törvény szerinti mértékben és módon)
  • Munkaruhát kapsz és mindent, ami a napi és eseti feladataidhoz szükséges
  • Tiszta, korszerű, folyamatosan fejlődő üzemi környezetben dolgozhatsz nap mint nap

Érdekel még valami? Gondolom szeretnéd tudni, „mennyi az annyi”. Kattints a „Jelentkezés” gombra, küldd el nekünk az önéletrajzodat, és megtudod!

Dunavarsány