Műszakvezető (Dunaharaszti)

Nemzetközi hátterű, fémipari gyártó céghez keresünk műszakvezető kollégákat 3 műszakos munkarendbe!

Műszakvezető

Feladatok

Termelési folyamat irányítása

  • A termelési folyamat kivitelezésének irányítása;
  • A termékek készítési határidejének betartása a minőségi előírásoknak megfelelően, valamint azok pontos regisztrálása;
  • A termelési folyamat állandó felügyelete, rendellenességek észlelése esetén azonnali közbelépés;
  • A termelési teljesítmény biztosítása;
  • A tervezett termelési folyamat kivitelezése és a műszakos munkavállalók munkabeosztásának megszervezése;
  • Munkavállalók irányítása és motiválása.

Termelési folyamat előkészítése és kivitelezése

  • Megrendelések áttekintése és az alapanyagok előkészítése;
  • Fluxok készítése az előírások szerint,
  • A termelési folyamat kivitelezése az előírt gépek, eszközök segítségével az előírások/ definiált folyamatok alapján
  • A biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartása;
  • Meghibásodások és gyártási problémák elhárítása (elháríttatása)

Egyéb feladatok

  • A raktárkészlet és termelési adatok vezetése a folyamatirányító rendszerben;
  • Targonca működtetése;
  • Az osztály vezetősége által kért munkálatok elvégzése, (például tesztgyártás)
  • Munkakörnyezet rendben tartása;
  • Gépek napi tisztán- és karbantartása

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek, vezetői képességek, jó szervező és kommunikációs készségek

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapbér + műszakpótlék,
  • munkába járási támogatás,
  • 3 hónap után béren kívüli juttatások visszamenőleg is
  • hosszú távú álláslehetőség egy bővülő, biztos hátterű vállalatnál

Munkavégzés helye

Dunaharaszti