Műszakvezető (Budapest)

Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Műszakvezető
260

Feladatok

  • Fémipari területen, transzformátorokat gyártó munkatársak irányítása (közel 20 fő)
  • Kollégák napi munkájának szervezése, irányítása
  • Termelési tervhez igazodva a feladatok kiadása és azok visszaellenőrzése
  • Beosztás készítés, szabadságok, távolléti adatok és túlórák dokumentálása
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok kiszámítása, azok biztosítása – hiány esetén a megrendelés elindítása
  • Dolgozók zavartalan munkavégzésének biztosítása (munkaeszközök, oktatás)
  • Munkavégzés során az előre meghatározott tervek, mennyiségi és minőségi mutatók követése
  • Gondoskodás a termelési folyamatok hatékonyságáról, annak fejlesztéséről
  • Termelési és egyéni szintű statisztikák készítése a vezetőség számára

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett középfokú iskolai végzettség
  • Ipari gyártókörnyezetben szerzett több éves csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelési készség
  • Határozott, céltudatos, nyugodt, megfontolt, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
MŰSZAKVEZETŐ!
Budapest, XXI. kerület

  • Fémipari területen műszakvezetői lehetőség
  • MAGAS alap órabér
  • KIEMELTEN MAGAS cafeteria rendszer
  • Műszakrend: 4 műszakos munkarend
  • 4 műszak:2 nap munka – 2 nap szabadnap váltakozása, napi 12 óra munka
  • Egyéb juttatások:
    • BÓNUSZ (havi bruttó bér 25%-a – KPI-ok teljesüléséhez mérten)
    • MŰSZAKPÓTLÉK
    • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON

Budapest