Műszakvezető (Pécs)

Folyamatosan fejlődő, pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk új munkatársat keres

Műszakvezető

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A gyártási folyamatok betartásának ellenőrzése, a zavartalan termelés biztosítása, a felmerülő problémák megoldása
  • Műszak átadás/átvétellel kapcsolatos feladatok elvégzése, műszakjelentések megírása
  • A napi/heti gyártási tervek és utasítások végrehajtása, a tervek teljesülésének ellenőrzése
  • A munkavállalók tevékenységének irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • A munkavállalók beosztása a termelési terv függvényében
  • Karbantartási szükségletek jelzése és tervezése
  • Kapcsolattartás a részlegvezetővel, az üzemvezetéssel, a gyártórészlegekkel
  • Munkavédelemi, technológiai előírások, minőségi elvárások, valamint az 5 S folyamatok maximális betartása és betartatása
  • A munkavégzéshez szükséges segédanyagok biztosítása, kezelése
  • A dolgozói szabadságok ütemezése, jelenléti ívek vezetése, hiányzások jelentése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol kommunikáció képes nyelvtudás
  • Műszaki területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Megértő, céltudatos személyiség, határozott fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Pécs