Műszakvezető (Győr) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Műszakvezető (Győr)

Feladatok

  • 15-20 fő irányítása, beosztások, szabadságolások tervezése, szervezése;
  • Termelési terv végrehajtása;
  • Vállalati szabályok betartatása;
  • Aktív részvétel a folyamatok fejlesztésében;
  • Termelési mutatók figyelemmel kísérése, javítása, adatok dokumentálása;
  • Oktatások szervezése, végrehajtása.

Elvárások

  • 3-5 év termelő vállalatnál szerzett termelésirányítói tapasztalat
  • Határozott, önálló munkavégzés képessége
  • Számítógépes ismeretek (Excel)
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú és megbízható munkahely
  • Színvonalas környezet

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Bármely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr