Műszakvezető szakács (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Éttermünk járvány esetén sem zár be, biztos hosszútávú munkalehetőség:

Műszakvezető szakács

(KIEMELT BÉR, bejelentett 40 órás munka)

Amiben számítunk Rád:

  • ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján,
  • tálalási feladatok ellátása,
  • személyzet irányítása,
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint.
  • árú átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Amit kérünk:

  • szakképzett, minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • naprakész konyhatechnológia ismeretek, sütés, főzés, párolás, szeletelés (Rational kombi pároló-sütő napi szintű használata),
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • pontos, önálló, munkájára, önmagára és környezetére igényes,kulturált ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:

  • 40 órás, korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • átlagos heti 40 órás munka,
  • fizetett szabadság a munka törvénykönyve alapján,
  • meleg étkezést, és személyzeti védőital biztosítunk,
  • munkaruha biztosítunk,
  • igényes munkakörnyezet, professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • 30% éjszakai bérpótlék,
  • hosszú távú biztos megélhetés,
  • szakmai irányítás, korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör,
  • előre lépési lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Észak-Budapest és Dunakeszi térsége, gyárban működő étterem.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Munkarend: beosztás 12 óra, 3-4 nap munka/hét, havonta 4 éjszakai műszak van, hétfőtől vasárnapig működő 0-24-es étterem.

Dunakeszi