Műszerész - Beremend (Beremend)

A hirdetés már lejárt!

Műszerész - Beremend

Leírás

Betongyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégákat MŰSZERÉSZ pozícióba, Beremendre.

Feladatok

  • Elektromos és mechanikus műszerek, berendezések karbantartása és kalibrálása tapasztalt kollégák irányítása mellett
  • Új műszerek beüzemelésének és tesztelésének támogatása
  • Hibakeresés és diagnosztika a műszerekben
  • Karbantartási munkák dokumentálása és jelentések készítése
  • Kapcsolattartás más részlegekkel és külső beszállítókkal
  • Műszaki rajzok és tervek értelmezése

Elvárások
  • Műszerész vagy elektrotechnikai végzettség frissen végzettek számára
  • Műszaki ismeretek és gyakorlati készségek
  • Precizitás és figyelem a részletekre
  • Önálló munkavégzésre való képesség és jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent:
  • PLC vezérlő rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat automatizálási rendszerekben (gyakornoki vagy iskolai projektekben)
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • MS Office ismeretek (Word,Excel)

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
  • Szakmai továbbképzések és fejlődési lehetőségek
  • Támogató és barátságos csapat

Munkavégzés helye

Beremend

Beremend