Műszerész gépbeállító (Kistarcsa)

Műszerész gépbeállító

Leírás

Kistarcsai partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok

  • a csomagoló gépek üzemének biztosítása
  • csomagoló fóliák cseréje, gépek karbantartása
  • egyszerű javítások ellátása
  • a gyártási napló vezetése, a felhasznált csomagoló anyagok adminisztrálása
  • felettese által kiadott feladatok elvégzése

Elvárások
  • gépüzemeltetés, gépkarbantartás területén szerzett tapasztalat előny
  • műszaki végzettség (géplakatos, autóvillamossági, mechanikai vagy elektrotechnikai műszerész...)
  • 1-2 műszakos munkarend vállalása
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk
  • bruttó bér 2200 - 2500 Ft/óra + műszakpótlék
  • munkaruha biztosítása
  • stabil vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Vanyarc, Héhalom, Verseg, Kartal, Gödöllő, Kerepes, Kistarcsa, Bag
  • Polgári járattal való bejárás támogatás m.t. szerinti térítés 86 %, autóval való bejárás esetén 15 Ft/km

Egyéb információk

+36 37 540 016

Telefon

Munkavégzés helye

Kistarcsa

Kistarcsa