Nagykereskedelmi üzletág vezető (Budaörs)

Magyarország piacvezető meghatározó, fűtéstechnikai rendszereket értékesítő, magyar tulajdonú családi vállalkozása, a

Marketbau-Remeha Kft.

Nagykereskedelmi üzletág vezető

kollégát keres budaörsi székhelyére.

Alapvető feladatok:

  • Szerződések kötése a kereskedelmi partnerekkel (nagykereskedők)
  • Árajánlatok készítése
  • Az ügyvezető/tulajdonosok részére statisztikák, elemzések készítése
  • Rendelések leadása a beszerzés felé
  • Készletgazdálkodás, készletoptimalizálás
  • Kereskedelmi egységek látogatása
  • Éves tervezési feladatok a tulajdonosok felé
  • Beszállítói (szakmai) kapcsolattartás (általában angolul)

Elvárások:

  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • Min. 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Fűtéstechnikában, megújuló megoldásokban szerzett jártasság, szakmai ismeret
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Budaörsi vagy környéki lakhely, vagy az utazás vállalása a budaörsi székhelyre

Milyen embert keresünk:

  • Határozott, agilis személyiség, aki szívesen tárgyal és épít ki üzleti kapcsolatokat
  • A hazai épületgépészeti nagykereskedelemben kiterjedt ügyfélkörrel rendelkezik
  • Önállóan tud döntéseket hozni, és vállalni a felelősséget
  • Sok éves autóvezetési rutin, és szeret is vezetni

Előnnyel indul, ha

  • Rutinnal rendelkezik nagykereskedelmi vonal kialakításában és „üzemeltetésében”
  • 10+ év gyakorlat

Juttatási csomag:

  • fix alapbér, teljesítmény függő bónusz
  • céges autó, laptop, telefon
  • kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • nagyfokú önállóság

A munkaviszony formája:

határozatlan, teljes munkaidős

Munkavégzés helye:

Budaörs, BITEP (ipari park)

Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével EGYÜTT küldje el nekünk. A kiírásnak megfelelő jelöltekkel a kapcsolatot felvesszük.

Budaörs