Napi bejelentéses alkalmi munkalehetőség Kecskeméten (Kecskemét)

Napi bejelentéses alkalmi munkalehetőség Kecskeméten

Leírás

Ha napi bejelentéssel szeretnél dolgozni, és szeretnéd hetente megkapni a fizetésed, akkor jelentkezz Kecskemétre! Itt te választod meg, hogy mikor és milyen műszakban szeretnél dolgozni!

Feladatok

  • Kézi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Szalag melletti munka, termékek ellenőrzése
  • Termékek adagolása robotgépnek, majd ládába pakolása

Elvárások

  • Minimum heti 3 nap vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Napi bejelentés
  • Választható napok
  • Választható műszakok (délelőtt, délután, éjszaka)
  • Heti kifizetés
  • Több településről ingyenes céges járatok vagy műszakokhoz igazított távolsági buszok

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét