Német nyelvű adminisztratív munkatárs (Szombathely)

A svájci székhelyű, több mint 20 országban jelen lévő dokumentum - feldolgozással és folyamat – kiszervezéssel foglalkozó szombathelyi partnercégünk számára keresünk németül tudó adminisztratív munkatársat. Ha szeretne egy nemzetközileg elismert és Magyarországon is meghatározó szerepet betöltő vállalat része lenni, akkor várjuk jelentkezését.

Német nyelvű adminisztratív munkatárs

Feladatok

  • meglévő gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok, számlák adatrögzítése;
  • komplex számlafeldolgozás a dokumentált munkafolyamatok betartásával;
  • gépjárművek szállításával kapcsolatos logisztikai feladatok elvégzése;
  • gépjárművek biztosítási eseményeinek kezelése (káresemények rögzítése, káreseményekkel kapcsolatos dokumentumok kezelése, biztosítással kapcsolatos pénzügyi folyamatok kezelése, számlák könyvelése);
  • kapcsolattartás az ügyféllel, illetve partnereivel elsősorban írásban, német nyelven;
  • folyamatok dokumentálása.

Elvárások

  • német nyelvtudás írásban és szóban;
  • MS-Office ismeretek;
  • középfokú végzettség;
  • analitikus gondolkodásmód.

Előny

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafetéria;
  • munkavállalók anyagi támogatása;
  • mentorált betanítás;
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás;
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör;
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • fiatalos, dinamikus csapat;
  • a vírus időszakában home office lehetőség.

Munkaidő: 08:00-16:30

Ingyenes céges busz jár Zalaegerszeg, Vasvár Körmend településekről, a 08:00-16:30-as munkarendhez igazodva.

Munkavégzés helye

Szombathely

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kérjük, kattintson a „Jelentkezem az állásra” gombra, és küldje el bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzát.

Szombathely