Német nyelvű szállítói kapcsolattartó (Szeged)

- Szeged

Német nyelvű szállítói kapcsolattartó

A lehetőségről:

Multinacionális partnerünk motivált, németül kiválóan beszélő új kollégát keres, beszállítóit támogató csapatába! Amennyiben fontos számodra, hogy egy globálisan működő cég mindennapjaiba csöppenve a német mellett angol nyelvtudásod is aktívan használhasd, és tapasztalatot szerezz egy multinacionális cég folyamatairól, itt van rá a tökéletes lehetőség!

Munkavégzés helye:

Szeged

Mik lesznek a feladataid?
  • Kapcsolattartás a szállítókkal német nyelven
  • Felmerülő problémák professzionális megoldása
  • Riportok készítése
  • Egyéb, ad-hoc adminisztratív feladatok
Téged keresünk, ha:
  • Tapasztalattal rendelkezel adminisztratív vagy pénzügyi területen
  • Folyékony német és angol nyelvtudásod van
  • Pörgős személy vagy, aki szeret csapatban dolgozni
  • Az adatok feldolgozása során igyekszel a lehető legpontosabb lenni
  • Előny, ha van tapasztalatod ERP rendszerekkel (SAP, Oracle, stb.)
Ha csatlakozol:
  • Érdekes szakmai kihívások várnak rád, melyek folytonos fejlődést biztosítanak számodra
  • Versenyképes béren kívüli juttatásokat biztosítanak neked
  • Egyedi és rugalmas munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Egy dinamikus, segítőkész csapat tagja lehetsz

Szeged