.NET Developer (Budapest, Szeged) (Budapest)

.NET Developer (Budapest, Szeged)

Partnerünkről:

Partnerünk IT integrátorként működik az ügyfelei számára. Üzemeltetéssel és fejlesztéssel kapcsolatban nyújtanak szolgáltatásokat, hardwareszállítással, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkoznak. Hisznek abban, hogy céljaik eléréséhez az összetartó és jól képzett csapat munkája elengedhetetlen. Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen lennél a tagja egy dinamikus és összetartó csapatnak, valamint foglalkoztatnak az innovatív megoldások, akkor mindenképp náluk a helyed!

Feladatok:

  • Új alkalmazások vagy meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
  • Felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Szoftvertesztelőkkel való együttműködés
  • Lehetőség kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
  • Legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat C#, .NET programozási nyelvben
  • Szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • A változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • Szakmai képzések, meet-upok
  • Házon belüli angol és német nyelvtanfolyamok

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Budapest