.Net fejlesztő (Budapest)

Naponta sok százezer ügyfelet kiszolgáló webes termékportfóliónkhoz, .NET csapatukba keresünk medior vagy senior tapasztalattal rendelkező fejlesztőt, aki egy devops team tagjaként alkalmas lehet a termékgazdával közösen gondolkodni és a meghatározott fejlesztési célokat megvalósítani.

.Net fejlesztő

Használt technológiák:

  • C# tapasztalat, REST, ASP.NET Core, Blazor;
  • JavaScript, TypeScript, Vue.js;
  • MongoDB, PostgreSQL, ElasticSearch, Redis, RabbitMQ, Event Store;
  • Docker, Swarm, Portainer, Kubernetes;
  • GitHub, Sonar;

Minimum elvárások:

  • A fenti technológiákban jártasság vagy nyitottság azok felvételére.

A minimum tech stack:

  • 3 éves gyakorlati C# tapasztalat, ASP.NET Core;
  • Analitikus gondolkodás;
  • Precizitás;
  • Csapatmunka;
  • Igényes munkavégzés;

Előnyök:

  • Scrum / Kanban módszertani gyakorlat
  • DevOps szemlélet, érdeklődés és/vagy jártasság
  • Distributed architecture / SOA / microservices
  • Design Patterns

Amit kínálunk:

  • Stabil, kiszámítható cég és projektek
  • Folyamatos technikai megújulás
  • Legacy rendszerek folyamatos kivezetése
  • State-of-the-art patterns, tools, architecture
  • Érdekes szakmai kihívások
  • Home Office
  • Dedikált idő az önfejlesztésre, oktatásra
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • Összetartó csapat
  • Coding dojok, code review-k

Munkavégzés helye:

HO és Budapest III. kerület

Budapest