NPI és TERMÉK QUALITY MÉRNÖK (Győr) (Győr)

(Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk karakán és kiváló kommunikációs képességgel rendelkező mérnököt, az alábbi pozícióba:

NPI és TERMÉK QUALITY MÉRNÖK (Győr)

Feladatok

  • Új termékek bevezetése a szériagyártásba és a gyártás minőségügyi támogatása;
  • Új termékek quality folyamatainak megtervezése, folyamatos fejlesztése és dokumentálása;
  • PPAP, FMEA, CP készítésének összefogása;
  • Hibák kivizsgálása és megelőző intézkedések hozása;
  • Jelentések készítése a vezetés részére;
  • Külső és belső auditokon részvétel aktívan (felkészüléssel egybekötve);
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kivizsgálása és megelőző intézkedések hozása és megvalósítása csapatban;
  • Riportolás a quality manager részére.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Akár néhány éves tapasztalattal is várunk talpraesett mérnököket - senioritás előny, de nem feltétel (személyiséget keres Partnerünk!);
  • Autóipari szabványok ismerete;
  • ISO 9001 / IATF 16949 szabványismeret;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemeljük a cégnél dolgozó csapatot! Ritka összetartó és alacsony fluktuációval rendelkező vállalatról van szó, ahol régóta dolgozó kollégák várják az új kollégát.
  • A leendő kollégát integrálni fogják a vállalatba és igyekeznek őt mindenben támogatni (betanítás, programok).
  • A bérezés korrekt, motiváló és tapasztalatfüggő. Mérnöki szintű természetesen, de a bér megegyezés kérdése, nem az alapján kell szűrnünk.

Munkavégzés helye

  • Győr

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Győr