Nyomdai kisegítő (Debrecen)

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Nyomdai kisegítő

Feladatok

  • selejt válogatása
  • karton dobozok meghajtogatása
  • papírok csomagolása
  • egyszerű papírkiszedési feladatok

Elvárások

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • minimum heti 3 műszak vállalása kötelező
  • minimum fél éves munkavállalási szándék

Munkaidő

  • 3 műszakban történő munkavégzés hétfőtől vasárnapig: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • munkakezdés előtt egy készségteszt megírására, illetve oktatáson való részvételre kerül sor, melynek időpontjáról értesítünk

Amit kínálunk

  • bruttó 860-1548 Ft közötti órabér, választott műszaktól függően
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • jó csapat, akikkel kellemesen telik a munkaidő
  • műszakokhoz igazított buszjáratok

Előnyök

  • minél több műszak vállalása

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen