Nyomdai produkciós munkatárs (Budapest)

Nyomdai produkciós munkatárs

Partnerünk diverifikált szolgáltatásportfólióval rendelkező full service ügynökség. Ügyfeleik között megtalálhatóak hazai és külföldi vállalatok.

Feladatok:

  • Reklámajándék beszerzések teljeskörű koordinációja.
  • Nyomdai és dekorációs kivitelezési feladatokban való részvétel.
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és a cég account csapatával.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább 1-3 éves reklámügynökségi és/vagy nyomdai tapasztalat
  • Nyomdai és dekorációs kivitelezés ismerete
  • Agilis hozzáállás, megoldásközpontú gondolkodásmód és ügyfélorientált látásmódod
  • A feladatok és projektek hatékony priorizálása
  • Határidők betartása
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • MKB SZÉP kártya
  • Home Office lehetőség,
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • Kutyabarát munkahely
  • Gyerekbarát munkahely
  • Gyereksarok
  • Pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest II.
Budapest