Nyugdíjas takarító (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Nyugdíjas takarító

Leírás

Partnercégünk járműkommunikációs rendszerek fejlesztésével foglalkozik, melyekkel segítik a balesetek elkerülését és hatékonyabbá teszik a közlekedést. A technológiáik lehetővé teszik, hogy a járművek egymással, illetve az okos városok útmenti infrastruktúrájával kommunikáljanak szenzoradatok megosztásával, és segítsék az önvezető autók működését.

Feladatok

  • Közösségi konyhák takarítása, rendben tartása
  • Irodai asztalok és felületek tisztítása
  • Mosogatógép be- és kipakolása

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 15.00-19.00 óra között
  • Napi 3-4 órás munkaidőben
  • Heti 2-3 napos munkavégzési szándék szükséges

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér: 2350 Ft/óra
  • Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk

Munkavégzés helye

  • Budapest XI.
Budapest