Office Leasing Agent

Fejlesztőmérnök

Multinacionális gyártó partnerünk fejlesztő mérnök / konstruktőr pozícióba keres munkatársakat.

Amit kínálunk / What we offer
  • multinacionális környezet
    - fejlődési lehetőség
    - versenyképes juttatási csomag
Feladatok / Job description
  • Fékmechanikai berendezések és komponenseinek fejlesztése, méretezése
    - Műszaki rajzok, termékleírások, ellenőrzési és karbantartási utasítások készítése
    - Sorozatgyártás támogatása
Elvárások / Requirements
  • Okleveles gépészmérnöki végzettség
    - Pro/Engineer és Pro/Mechanica ismerete
    - Tárgyalóképes angol nyelvtudás

    Előny:
    - Hasonló területen szerzet tapasztalat
    - Géptervezésben, szerkezeti számításokban szerzett tapasztalat
    - Jártasság vasúti, közúti vagy pneumatikus szakterületen
    - Német, illetve harmadik nyelv ismerete
Kapcsolattartó személye / Contact person

Fodor Eszter
+36 1 688 6805

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, látogass el a http://www.randstad.hu/job_details/26428-fejlesztomernok/?mid=jobline
címre és jelentkezz az álláshirdetésre az online regisztrációs lap kitöltésével.