Office manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Táplálékkiegészítők és kozmetikumok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk Óbudán található irodájába keresünk tapasztalt irodavezetőt.

Amennyiben szívesen néznél új kihívások elé, használnád magabiztos angol nyelvtudásod és otthonosan mozogsz az irodavezetői feladatokban, akkor ez a lehetőség neked szól!

Office manager

Feladatok

Ebben a munkakörben az alábbi feladatokat látnád el:

  • iroda rendjének felügyelete, irodai ügymenet szervezése
  • irodaszerek rendelése
  • megrendelések, szerződések előkészítése és folyamatkövetése
  • teljesítések és számlázások rendszeres nyomon követése
  • szállítólevelek és számlák ellenőrzése, iktatása
  • kimutatások, statisztikák, jelentések készítése
  • kapcsolattartás partnerekkel, angol nyelven is
  • postai teendők ellátása
  • recepciós kolléga koordinálása
  • iroda üzemeltetésével (karbantartókkal, takarító személyzettel) kapcsolattartás, problémák megoldása
  • új munkavállalók szerződésének elkészítése, beléptetés asszisztálása
  • pénzügyi osztály és ügyvezető támogatása

Követelmények

  • minimum 3 év irodavezetői tapasztalat
  • magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • erős számítógépismeret, felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • szervezőkészség, logikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs és problémamegoldókészség
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk

Amit kínálnak:

  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes juttatási csomag bónuszlehetőségekkel
  • színvonalas munkakörnyezet, kellemes légkör, fiatalos, összetartó csapat
  • egészség- és környezettudatos szemlélet
  • korlátlan fogyasztás a cég termékeiből
  • saját konditerem és szolárium

Budapest