Operation Manager (OPM) (Debrecen)

Debrecen

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Operation Manager (OPM)

Feladatok

  • Felelősségteljes pozíció, jól együttműködő csapatokkal, technológiák színes palettájával.
  • A szerződés teljesítése érdekében koordinálja a szolgáltatás-kivitelezési tevékenységet a szervezeti egységek között, ellenőrzi a munkájukat
  • Incidensek megelőzése érdekében proaktív módon vizsgálja a szolgáltatási folyamatokat és javaslatokat tesz azok optimalizálására
  • Részt vesz folyamatok kialakításában és javításában, prioritások meghatározásában az SC OPM-mel együttműködve
  • Részt vesz projektmunkákban, új ügyfelek/szerződések felépítésében, tranzíciók támogatásában elsősorban technikai szakértőként
  • Betartartja a határidőket és az elvárt szolgáltatási szinteket az incidensek, change-ek, problemek tekintetében
  • Felelős az adott szolgáltatási lánc tekintetében a beszámolási rendszer adatainak minőségéért, megbízhatóságáért és teljességéért

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Elvárt nyelvtudás: német felsőfok, angol középfok

Előny:

  • Ügyfélkommunikációban szerzett tapasztalat

Személyiség:

  • Ügyfélorientált
  • Határozott
  • Feladatorientált
  • Kommunikatív
  • Segítőkész

Debrecen