Operátor (Győr)

Operátor

Leírás

Dolgozz te is Győr egyik legmodernebb autóipari vállalatánál!

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, mely nemzetközileg vezető szerepet tölt be a műanyagiparban?

Kipróbálnád magad egy világhírű vállalatnál, mely 5 különböző kontinensen jelen van?

Érdekel az autóipar és a műanyag gyártás?

Ha igen, ne habozz, próbáld ki magad! Nincs más dolgod, mint a Jelentkezés gombra kattintani!

Már több, mint 750 elégedett dolgozó Győrben, LÉGY TE A KÖVETKEZŐ!

Operátor

Feladatok

  • műanyag lökhárítók, légterelők, küszöbök összeszerelése
  • munkadarabokba alkatrészek kézi beültetése (hűtőrács, embléma, stb.)
  • kész termékek vizuális minőségellenőrzése
  • gépek mellett felállított számítástechnikai eszközök kezelése
  • munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • autóipari tapasztalat előny
  • büntetlen előélet
  • pontos színlátás
  • jó kézügyesség
  • terhelhetőség
  • önállóság

Amit kínálunk
  • határozatlan idejű szerződés
  • könnyű fizikai munka
  • cafeteria
  • próbaidő után átvétel a cég saját állományába
  • 13. havi bér
  • bejárás támogatás (távolsági bérlet 86%; autóval 43 Ft/km)
  • 3 műszakos beosztás, 8 órás munkarend
  • betanulási program
  • családias légkör
  • hosszú távú munkalehetőség hölgyek és urak részére is!

GYŐRBEN INGYENES CÉGES JÁRAT!

Munkavégzés helye

Győr, Tibormajori út 2-12

Győr