Összeszerelő operátor (betanított munka) (Szigetszentmiklós)

Összeszerelő operátor (betanított munka)

Leírás

Cégünk munkatársat keres multinacionális megbízója részére!

Dolgozz te is Szigetszentmiklós egyik legmodernebb vállalatánál!

Feladatok

  • Takarítógépek összeszerelése
  • Legyártott termékek ellenőrzése
  • Termékek csomagolása
  • egy műszakos munkarend

Elvárások
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Jó kézügyesség
  • Monotonitás tűrése
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás (távolsági bérlet 86%; autóval 36 Ft/km)
  • Cafeteria

Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Önéletrajzzal [email protected] címen!

Telefonon: 0620277-9292

Egyéb információk

+36 20 277 9292

Telefon

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós