Sorfeltöltő(betanított munka) (Szigetszentmiklós)

Sorfeltöltő(betanított munka)

Leírás

Cégünk munkatársat keres multinacionális megbízója részére!

Dolgozz te is Szigetszentmiklós egyik legmodernebb vállalatánál!

Feladatok

  • A termelés anyagigényének gyors és pontos kiszolgálása
  • Mozgatott alkatrészek, anyagok pontos rögzítése és adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Az anyagfeltöltés közben keletkezett hulladék szelektív összegyűjtése és elszállítása a kijelölt helyekre
  • A raktári rendszer és a raktárkészlet közötti eltérés esetén a megfelelő intézkedések megtétele
  • Területi leltárban való segédkezés a legjobb tudása szerint
  • Árukészlet figyelése és alacsony készlet esetén annak jelzése

Elvárások
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Monotonitás tűrése
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alapbér
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás (távolsági bérlet 86%; autóval 36 Ft/km)
  • Ingyenes céges buszjárat a buszállomástól műszakokhoz igazítva a gyár kapujáig
  • Cafeteria a belépéstől
  • Ingyenes edzőterem használat (havi 10 alkalom)

Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Önéletrajzzal [email protected] címen!
Elérhetőség:

+36202779292

[email protected]

Egyéb információk

+36 20 277 9292

Telefon

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós