Villamosberendezés szerelő pozíció Dunavecsén 2 műszakban! (Kunszentmiklós)

Villamosberendezés szerelő pozíció Dunavecsén 2 műszakban!

Leírás

VILLAMOSBERENDEZÉS SZERELŐ pozícióba keresünk kollégákat, 2 műszakos munkarendben Dunavecsére!

Feladatok

  • Villamos berendezések összeszerelése
  • Számítógépes adminisztráció

Elvárások
  • Műszerész, autószerelő, mechanikai műszerész végzettség vagy releváns szerelői tapasztalat
  • 2 műszak vállalása
  • Műszaki rajzolvasás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk
  • Ingyenes céges buszjáratok: Dunaújváros, Tass, Szalkszentmárton, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Fülöpszállás, Rácalmás
  • Utazási támogatás 18Ft/km
  • Már az első hónaptól Cafetéria juttatás
  • Havi és év végi bónuszok

Munkavégzés helye

Kunszentmiklós, Dunavecse

Kunszentmiklós