Pályakezdő szoftverfejlesztő mérnök (Veszprém) (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Pályakezdő szoftverfejlesztő mérnök (Veszprém)

Feladatok

  • * Részvétel elektromechanikus kormányrendszerek szoftverének a fejlesztésében
  • Különböző területeinken sokféle feladattal, kihívással találkozhatsz, pl.:
  • * Szoftver követelmények, rendszertervek készítése
  • * Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven
  • * Tesztprogramok fejlesztése, tesztautomatizálás Python nyelven
  • * Szoftvertesztelés

Elvárások

  • * Villamosmérnök/mechatronikai mérnök/mérnökinformatikus végzettség
  • * C programozási ismeret valós idejű beágyazott környezetben vagy Python programnyelv ismerete
  • * Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

Személyiség

  • * Eredményorientált gondolkodás
  • * Csapatmunkára termettség
  • * Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség
  • * Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • * Részvétel nemzetközi projektekben
  • * Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
  • * Ingyenes nyelvtanulás
  • * Kávé támogatás, street food kaja, gyümölcsnapok
  • * Egészségnapok, ahol vérképtől kezdve a testképig szakértőkkel egyeztethetsz
  • * Megszámlálhatatlan csapatépítő, spontán szórakozás és összejövetel
  • * Közvetlen kollégák, jó hangulat, nyitottság. Szerinted bele illenél egy ilyen csapatba?

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém