Pályázati irodavezető (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar, Pályázati Iroda

pályázati irodavezető

munkatársat keres

Feladatok

  • Irányítja a pályázati iroda pályázatkezelő munkatársainak munkáját
  • Irányítja a Kari pályázat előkészítési és megvalósítási folyamatokat
  • Együttműködik a pályázatok szakmai vezetőivel
  • Irányítja és támogatja a támogatási szerződések megkötését és módosítását
  • Egyeztet a pályázatok megvalósításával kapcsolatos humán-, jogi és pénzügyi ügyekben az Egyetem pályázati ügyekben érintett központ és kari szervezeti egységeivel
  • Irányítja a pályázatok rész- és záróbeszámolóinak előkészítési és benyújtási folyamatait, egyeztet a Támogatóval az esetleges hiánypótlások ügyében
  • Kialakítja, működteti a kari pályázatok teljes körű nyilvántartásait
  • A pályázati kifizetésekkel és bevételekkel kapcsolatosan az SAP rendszer alapján működteti a pályázatok elkülönített nyilvántartását
  • Rendszeres adatszolgáltatást biztosít a Kari vezetés részére a kari pályázatokkal kapcsolatos státuszokról
  • Irányítja a Karon futó pályázatok teljes körű menedzsmentjét
  • Ellátja a Karon futó pályázatok teljes körű menedzsmentjét

Elvárások

  • Főiskola és/ vagy Egyetem, közgazdasági vagy pénzügyi vagy gazdálkodási és menedzsment képesítés
  • angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • pályázati előkészítés-, végrehajtás és pénzügyi elszámolási tapasztalat
  • pályázati rendszerekhez kapcsolódó vezetői tapasztalat
  • legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat pályázatok értékelése, kidolgozása és megvalósítása terén
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeret
  • a vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki a munkáltatóval közalkalmazotti jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • csapatmunkára nyitott, együttműködő személyiség
  • logikus, rendszerben való gondolkodás

Előny

  • minimum 5 év feletti vezetői tapasztalat pályázati rendszerek működtetésében

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű jogviszony, vezetői megbízás 3 évre
  • változatos feladatok
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/a

A pályázatok elbírálásának módja

A közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő kikötésével tölthető be. A pályázat elbírálása folyamatos, a beérkezett pályázatok sorrendjében, a benyújtott dokumentumok és állásinterjúk alapján történik. VERSENYKÉPES FIZETÉS!

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest