Pályázati Referens (Budapest)

Országos Meteorológiai Szolgálat

Pályázati és Közbeszerzési Osztály

Pályázati Referens

munkatársat keres.

Feladatok

  • A Pályázati és Közbeszerzési Osztály vezetőjének felügyelete és irányítása alatt az OMSZ hazai és nemzetközi pályázatainak kezelése, pénzügyi elszámolása.
  • A pénzügyi elszámoláshoz szükséges dokumentumok (számlák, kifizetési bizonylatok, munkabér elszámolások stb.) előkészítése, a számlaösszesítők, kifizetési kérelmek összeállítása.
  • Az intézmény pályázatainak dokumentálási és nyilvántartási feladatai.
  • Kapcsolattartás a pályázatok szakmai vezetőivel. Szükség szerint pályázati költségvetési kalkulációk és beszámolók készítése.
  • Részvétek az OMSZ közbeszerzéseinek adminisztratív lebonyolításában és nyilvántartásában.

Elvárások

  • Pénzügyi számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • A Forrás SQL rendszer ismerete,
  • Windows, Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete,
  • Az angol nyelv középfokú ismerete,
  • Önálló munkára való képesség.

Előnyök

  • Pályázati pénzsügyi elszámolás (KEHOP, GINOP, HORIZON2020, INTERREG, OTKA stb.) területén szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Bérezés és egyéb juttatások, valamint a munkarend és munkavégzés egyéb körülményei a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. szóló törvényben meghatározottak szerint.

Munkába állás

2019. augusztus

Munkavégzés helye

1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal 2019. július 31-ig, a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással lehetséges.

Budapest