Pályázati Üzletágvezető (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk magán és közszférában tevékenykedő partnereinek nyújt professzionális stratégiai, szervezetfejlesztési és projektmenedzsment tanácsadói szolgáltatást.

Pályázati Üzletágvezető

Feladatok

- A 20 fős projekt csoport irányítása, ahol pályázati (EU-s és hazai) projektekkel (jellemző projektméret 100-5.000 millió forint)

- Stratégiai partnerként megszervezi az ágazat működését

- Kiemelt területek: gazdaságfejlesztés, kutatás-fejlesztés, energetika, turisztikai szálláshely és attrakció fejlesztés

- A vállalt képviselete a stratégiai partnerek felé (vállalati és kormányzati ügyfelek)

- A projektek előkészítésének és megvalósulásának folyamatos nyomonkövetése, folyamatok vezetése és fejlesztése

Követelmények

- Legalább 10 év fejlesztéspolitikai tapasztalat - erre specializálódott szakterületen - , ami kiterjed a pályázat előkészítése és megvalósítási területre ügynökségi (for-profit, tanácsadói) oldalon is (gazdaságfejlesztés, kutatás-fejlesztés, energetika, turisztikai szálláshely és attrakció fejlesztés)

- Legalább 2-3 éves vezetői tapasztalat

- Tárgyalási szintű, felsőfokú angol nyelvtudás

- Türelem a folyamatosan változó körülmények között igényelt akár jelentős működési változások levezénylése során

- Project management tapasztalat

- Képesség a vállalkozás rövidtávú és hosszútávú érdekeinek egyensúlyozására

- Erős tervezési, előrelátási képesség; jó munkaszervezési képesség fix és változó külsős erőforrások igénybevételével

Amit kínálunk

- Fiatalos és dinamikus csapat

- Modern irodai környezet

- Versenyképes juttatási csomag