Panaszkezelési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Panaszkezelési gyakornok

Feladatok

  • Panaszkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Postán és elektronikus úton érkezett panaszok iktatása panaszkezelő rendszerben
  • Üdvözlő levelek kiküldése iktatást követően
  • Fiókhálózatból érkező panaszokkal kapcsolatos adminisztratív iktatási feladatok ellátása: adatminőség ellenőrzése
  • Postázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása: borítékolás, postakönyv vezetés
  • Visszaérkezett postai küldemények kezelése, nyilvántartása
  • Visszaérkezett tértivevények kezelése, nyilvántartása
  • Panaszok teljeskörű adminisztrációja (lezárás, dokumentum csatolás)
  • Fizikai irattár karbantartása, dokumentumok lefűzése
  • Sablon panaszok megválaszolása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • 1900 Ft/óra bruttó órabér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka
  • Nemzetközi banki környezetben szerezhető tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest