Panaszkezelési munkatárs Home Office lehetőséggel (Budapest)

Szeretnél egy fejlődő, támogató és családias csapat része lenni?

Szeretnél hazánk piacvezető biztosítójának egy leányvállalatánál dolgozni?

Mindig is kiemelkedő voltál a probléma megoldásban/kezelésben?

Szeretsz más emberekkel kommunikálni és ezt szeretnéd kamatoztatni?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne habozz elküldeni jelentkezésed.

Panaszkezelési munkatárs Home Office lehetőséggel

Feladatok

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • E-mailben történő panaszkezelés
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Állásfoglalási kérelmek elindítása a társosztályok felé
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Min. középfokú végzettség
  • Fejlődésre, tanulásra való hajlandóság
  • Hajlandóság stabil, hosszútávú elhelyezkedésre
  • Elkötelezettség a munka iránt, lojalitás a cég felé
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelmes, nyitott személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív, empatikus hozzáállás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Stessztűrés, monotonitástűrés

Előny:

  •  Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret - szóban, írásban egyaránt, hogy ügyfeleinknek a maximális szolgáltatást nyújthassuk
  • Biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Német nyelv tudás
  • Jogi ismeretek

Amit kínálunk

Amiért megéri náluk dolgozni:

  • teljesítményalapú éves bónusz
  • élet- baleset- és egészségbiztosítás
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes LinkedIN learning elérhetőség
  • lehetőség az angol nyelv/számítástechnikai ismeretek feljlesztésére
  • egyéb szakmai képzések
  • sportolási lehetőségek támogatása (sportnapok, online jóga stb.)
  • workshopokon, szakmai előadásokon való részvétel
  • támogató, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • nemzetközi, szakmai ismeretek
  • stabilitás, hosszútávú munkalehetőség
  • betanulást követően heti 2-3 nap HO

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest