Senior Payroll Specialist (Budapest)

Senior Payroll Specialist

Leírás

A Trenkwalder Cégcsoport budapesti irodájába, Senior Payroll Specialist munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok pontos, határidőre történő ellátása, koordinálása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, statisztikák készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Letiltások kezelése
  • Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok ellátása, utalásra történő előkészítése
  • Kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézése (számfejtés, munkaviszonyt lezáró igazolások kiállítása)
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül működő társosztályokkal.

Elvárások

  • Szakirányú, középfokú TB ügyintéző és bérügyintéző képesítés,
  • 4-5 éves releváns, aktív szakmai tapasztalat bér- és TB ügyintéző munkakörben
  • Tapasztalatok folyamatok, szabályzatok kiaalakításában
  • Nexon magas szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Szakmai koordinációs tapasztalat előnyt jelent
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Precíz, megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér;
  • Hosszú távú és kihívásokkal teli munkalehetőség;
  • Modern, jól felszerelt munkahelyi környezet;
  • Felkészült szakemberekből álló csapatban való munkavégzés;
  • Szakmai támogatás, képzések.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest