Pénztáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A RS Bútoráruház csapatába

Pénztáros

 munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Pénztárkezelési feladatok,
  • udvarias, vevőbarát ügyintézés,
  • precíz pénzkezelés és szakszerű bizonylatkezelés,
  • szállítólevelek, nyilvántartások ellenőrzése,
  • áruforgalmi adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előnyök

  • Ha rendelkezel pénzkezelési gyakorlattal,
  • ha kedves, mosolygós személyiség vagy.

Amit kínálunk

  • Gyors karrierlehetőség vár,
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • hosszú távú perspektíva, 25 éves stabil háttér,
  • segítőkész csapat,
  • pozitív munkahelyi légkör vár rád.

Munkavégzés helye

  • 1135 Budapest, Reitter Ferenc u. 78.
  • 1183 Budapest, Gyömrői út 79-83.

Ha szeretnél jelentkezni az RS csapatába, kérjük a "Jelentkezem az állásra " gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzodat.

Budapest