Pénzügyes és adminisztrációs munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 20 éve export és import kereskedelemmel és gyártással foglalkozó hazai vállalkozás

Pénzügyes és adminisztrációs munkatársat

keres 8 órás munkaviszonyban.

Feladatok:

  • beérkező számlák ellenőrzése, szkennelése, rögzítése
  • partneri kiszámlázások, számlázási feladatok
  • banki utalások elvégzése
  • házi pénztár kezelése
  • részvétel a havi és éves zárásokban
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, riportok, elemzések készítése, adatszolgáltatás a könyvelés és a cégvezetés felé
  • kapcsolattartás a könyvelő irodával
  • szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartásának vezetése, kezelése

Elvárások:

  • minimum 3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • kiváló számítógépes ismeretek, MS Office használata (Excel magas szintű ismerete kiemelten fontos)
  • legalább alap szintű angol nyelvtudás
  • precíz, felelősségteljes, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • pénzügyi végzettség
  • számviteli-, adózási jogszabályok ismerete
  • Kulcs ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • jó hangulatú csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • tömegközlekedéssel ideális megközelíthetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk jelentkezését fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

Budapest