Pénzügyi asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk, a Frame Group Kft. néhány család szerény gazdasági társulásából Magyarország egyik leggyorsabban növekvő, több mint 200 főt foglalkoztató ingatlanüzemeltető és kivitelező vállalkozásává fejlődött. Legyen szó irodabelsők, üzlethelyiségek, vagy komplett retail hálózatok fit-out kivitelezéséről, ipari létesítmények építéséről vagy generálkivitelezést igénylő zöldmezős beruházásokról, az Opus csapata kézben tartja a dolgokat.

Pénzügyi asszisztens

Feladatok

  • iktatási feladatok teljeskörű ellátása (beérkező és kimenő dokumentumok esetében egyaránt)
  • posta küldemények napi szintű kezelése
  • számlaiktatás Apolló rendszerben NAV-adatbázis alapján
  • számlák kiosztása kontírozásra a szakterületek felé
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • felhasználói szintű MS Excel és Word ismeret

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 08:00-17:00 között
  • minimum heti 20 óra vállalása
  • legalább 6 hónap vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • br. 1900 Ft/óra bérezés
  • rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest